Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

1 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Карантинні пости облаштовують, аби бути готовими до можливого ускладнення ситуації

Карантинні пости облаштовують, аби бути готовими до можливого ускладнення ситуації

Березень 26, 2020

Про це повідомив сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19  міський голова Віталій Малецький.

Керівник міста зазначив, що режим надзвичайної ситуації, встановлений вчора урядом України вимагає додаткових карантинних заходів, але поки що обмеження переміщень немає.  Міський голова Віталій Малецький зазначив, що  Кременчук все ж таки  готується до можливого погіршення ситуації. На в’їзді у місто встановлюються пости, для того, щоб оперативно за кілька годин розгорнути пункти контролю. На них перевірятимуть  документи, дотримання вимог карантинних заходів перевізниками, фізичними та юридичними особами, які будуть переміщуватися містом, або перевозити вантажі через адміністративну межу Кременчука. Міський голова підкреслив, що це робиться для того, щоб захистити кременчужан та мешканців населених пунктів,  розташованих поряд з нашим містом від поширення COVID-19. Наразі на цих пунктах контролю встановлюються блоккімнати, облаштовуються побутові умови, здійснюється підключення до мереж електропостачання, фарбування, нанесення світловідбивної розмітки, встановлюються біотуалети тощо. Заздалегідь будуть встановлені і відповідні знаки, вони поки що будуть закриті, але  їх можна швидко задіяти у разі потреби.

Віталій Малецький також зазначив, що місто закупило спеціальне обладнання для ДСНС – це розпилювачі засобів дезінфекції, як рідкої, так і газоподібної. На ці пункти контролю планують встановити додаткову військову спецтехніку, а  також переобладнати для цих потреб кілька поливочних машин для того, щоб на кожному з постів стояла техніка для проведення дезінфекції автомобілів.

Керівник міста наголосив, що хвилюватися не потрібно, переміщуватися через адміністративну межу Кременчука  навіть у разі встановлення якихось обмежень,  люди, які працюють у місті на підприємствах, які віднесені до критичної інфраструктури та мережі життєзабезпечення, зможуть при наявності відповідних довідок від керівників підприємств, на яких вони працюють. На даний час громадяни можуть на власних авто їздити на дачі.

В той же час, міський голова звернувся до жителів Кременчука з проханням дотримуватися вимог, не зневажати правилами безпеки і, по можливості, все ж таки обмежити пересування, в тому числі і поїздки за місто.