Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

23 °C

Ви тут: Новини >> Випадків COVID-19 у Кременчуці на сьогоднішній день не зареєстровано

Випадків COVID-19 у Кременчуці на сьогоднішній день не зареєстровано

Березень 26, 2020

Про це повідомила сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19 заступник міського голови Ольга Усанова. Вона зазначила, що вчора експрес тестування на коронавірусну інфекцію було проведене  трьом пацієнтам, в тому числі і з пневмонією.  Результати виявилися негативними, але аналізи для підтвердження діагнозу відправлено до референтлабораторії у м. Київ. Ці пацієнти перебувають ізольованими у боксах інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Що стосується гострих респіраторних вірусних інфекцій, то, за словами заступника міського голови, за  минулу добу до лікарів звернулося 92 особи: 68  дорослих  та 24 дитини, їм було виставлено діагноз ГРВІ. В лікарнях міста наріз перебувають 73 пацієнта з діагнозом пневмонія, двоє мають тяжкий перебіг хвороби. Що стосується людей, які прибувають з-за кордону, то стали на облік і перебувають у самоізоляції 147 осіб.  Міський голова Віталій Малецький зазначив, що таких осіб у Кременчуці в рази більше, тому в черговий раз звернувся до містян бути свідомими, не ставити під загрозу життя і здоров’я своїх рідних і близьких, а також інших жителів міста, і звернутися на гарячу лінію 1563, або до свого сімейного лікаря та повідомити про свій приїзд та самоізолюватися.