Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький закликає підприємців дотримуватися вимог карантину і не допускати у приміщення громадян без масок

Віталій Малецький закликає підприємців дотримуватися вимог карантину і не допускати у приміщення громадян без масок

Березень 26, 2020

З сьогоднішнього дня з метою попередження поширення коронавірусної інфекції  у Кременчуці введено суворий режим носіння масок. На жаль, не всі  підприємці, заклади яких можуть і  продовжують роботу в умовах карантину, дотримуються  передбачених ним обмежень, в тому чисті і режиму носіння масок, як працівниками, так і відвідувачами.

Міський голова Віталій Малецький на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19 зазначив, що містяни повідомляють про такі порушення в соцмережах і на гарячу телефонну лінію.

Щодня три оперативні групи, до складу яких входять працівники виконавчого комітету і правоохоронці реагують на такі звернення і перевіряють дотримання закладами торгівлі, аптечної мережі, АЗС  карантинних заходів.  Керівник міста навів кілька прикладів, коли магазини великих торговельних мереж, що працюють у Кременчуці, не слідкують за тим, щоб люди у закладах торгівлі та у черзі на вулиці дотримувалися безпечної відстані. Повідомляють містяни і про продаж кави на деяких автозаправних станціях і магазинах міста. Цього категорично не повинно бути, - наголосив він.

Віталій Малецький в черговий раз звернувся до підприємців з вимогою дотримуватися вимог карантину, адмініструвати чергу і слідкувати за тим, щоб люди у їх закладах знаходилися на безпечній відстані. Він також нагадав, що чинним законодавством передбачені великі штрафи за порушення карантинних вимог, тим більше, що в країні оголошено стан надзвичайної ситуації.

Теги: #Новини #