Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький про оперативну ситуацію в Кременчуці за 26.03.2020

Віталій Малецький про оперативну ситуацію в Кременчуці за 26.03.2020

Березень 27, 2020

Оперативна інформація за 26.03 та, як і обіцяв, надаю вам інформацію про захворюваність на пневмонію в нашому місті:

✅ Багато з вас в коментарях висловлювали занепокоєння статистикою пневмоній в місті та запитували про кількість пневмоній в минулі роки. Для порівняння ми взяли кількість хворих на пневмонію за перший квартал у 2018, 2019 та 2020 роках. Їх було 740, 412 та 688 осіб відповідно. Показники захворюваності на ГРВІ та пневмонію наведені в графіку на фото. Очевидно, що причин для паніки немає, рівень захворюваності на пневмонію відповідає сезонному рівню захворюваності на ГРВІ.

✅ Ще одна тема ваших коментарів стосувалася карантинних постів. Ви питали, чи можна буде доїхати на дачу, до батьків у села, тощо?
Ми дійсно готуємо карантинні контрольні пости за вказівкою обласного штабу. Але це не означає, що кременчужани не зможуть виїхати за межі міста на дачу або в село до родичів. Сьогодні виїзд безперешкодний, у разі ускладнення епідемічної ситуації може бути запроваджено посилений контроль. Особистий транспорт будуть пропускати в місто і з міста після відповідного контролю.
Детальні інструкції будуть надходити з Києва, а ми оперативно будемо вас інформувати.

✅ Ще одна важлива новина для городників. Не зважаючи на складну ситуацію у зв‘язку з пандемією коронавірусу, йде весна і наближається посадковий період. Уряд дозволив торгувати саджанцями і розсадою, але з дотриманням карантинних заходів. Ми готуємо ринки міста для реалізації посадкового матеріалу в спеціальному режимі.

✅ Вдячний всім, хто допомагає медичній галузі міста протистояти коронавірусу. Сьогодні МПП «Ілона», ПП «Планета 999» та ФК «Поло» перерахували по 20 тисяч гривень. Підприємства та громадяни надають допомогу у вигляді засобів захисту та матеріалів для інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька».

✅ За добу було протестовано 6 пацієнтів. Експрес-тести виявилися негативними. Зразки були направлені на ПЛР-аналіз в референс-лабораторію в Київ для підтвердження результатів. До лікарів звернулися 68 дорослих та 24 дитини з приводу ГРВІ. В лікарнях міста перебувають 73 пацієнта з пневмонією, у 2 з них тяжкий перебіг хвороби.
На сьогоднішній день в місті не зареєстровано жодного випадку коронавірусу.

Приємно вражений дисциплінованістю кременчужан, приємно було бачити, як сьогодні усі вдягли маски для відвідування магазинів, громадського транспорту, аптек та інших місць массового скупчення людей.
Це надає впевненість, що ми, об’єднавшись, якомога швидше пройдемо цей іспит коронавірусом та повернемося до нормального життя.

Будьмо здорові!