Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У комунальному транспорті Кременчука відучора перевозять більшу кількість пасажирів

У комунальному транспорті Кременчука відучора перевозять більшу кількість пасажирів

Березень 27, 2020

 За словами керівника управління транспорту Руслана Івашини, Уряд пом’якшив умови пасажирських перевезень,  дозволив перевозити 50 % пасажирів від кількості  посадочних місць. У комунальному громадському транспорті, у  Кременчуці відучора збільшено кількість пасажирів, які  можуть  одночасно знаходитися в салоні  тролейбуса чи автобуса. У 12-ти метровому тролейбусі  дозволено перевозити  17 пасажирів, у 18-ти метровому -25, у автобусі -15. На транспортних засобах буде розміщено інформацію про  дозволену кількість пасажирів.

Обов’язковою умовою пасажирських перевезень, є забезпечення відповідного персоналу, водіїв і пасажирів засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

            Міський голова Віталій Малецький наголосив, що водії і кондуктори мають бути забезпечені масками, а кондуктори ще й рукавички. Носити одноразові поліетиленові або медичні рукавички керівник міста рекомендує і пасажирам громадського транспорту, щоб убезпечити себе від зараження коронавірусною інфекцією.

            Сьогодні на міських маршрутах працює 50 одиниць комунального транспорту: 42 тролейбуси та 8 автобусів. У вихідні  працюватиме 25 тролейбусів та 6 автобусів.