Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчужанам, які отримували гаряче харчування, доставлятимуть цю послугу адресно

Кременчужанам, які отримували гаряче харчування, доставлятимуть цю послугу адресно

Березень 27, 2020

Заступник міського голови Ольга Усанова сьогодні на  засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста  гострої респіраторної  хвороби COVID-19 повідомила про те, що у Кременчуці одинокі літні люди отримують необхідну їм допомогу на дому. 1653 особи у  нашому місті обслуговуються соціальними працівниками за місцем проживання. Більшість з них – це одинокі громадяни, які мають поганий стан здоров’я. Соціальні працівники  відвідують їх, приносять ліки та продукти харчування, готують  їжу.  Крім того, останніми днями на гарячу лінію служби допомоги мера кременчужанам 1563 звернулося ще 7 осіб, які прохають надати їм допомогу на дому. Наразі це питання опрацьовується.

Ольга Усанова зазначила, що у Кременчуці діє 2 соціальні програми – це програма забезпечення деяких пільгових категорій громадян за рахунок коштів міського бюджету продуктовими наборами і гарячим харчування. 927 сімей отримують продуктові набори та 165 осіб  забезпечуються гарячим харчуванням. У зв’язку із введенням карантинних заходів формат надання гарячого харчування змінено, щоб уникнути скупчення людей,  соціальні працівники доставлятимуть його адресно.