Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчук забере під свою опіку дітей двох інтернатних закладів обласного підпорядкування

Кременчук забере під свою опіку дітей двох інтернатних закладів обласного підпорядкування

Березень 27, 2020

Про це сьогодні повідомив міський голова Віталій Малецький на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.  Він зазначив, що на прохання Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Полтавської обласної ради та комунального закладу «Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені І.М. Піддубного» Полтавської обласної ради на період до закінчення карантину та режиму надзвичайної ситуації дітей з цих закладів влаштують до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Кременчуцької міської ради.

         Керівник міста зазначив, що в цих обласних закладах наразі знаходиться менше 10 дітей, а для  того, щоб забезпечувати їх перебування,  потрібно виходили на роботу десяткам працівників.  Завдяки переведенню  вихованців  до Центру соціально-психологічної реабілітації роботу цих закладів до завершення карантину буде оптимізовано, що  дозволить їх працівникам перебувати вдома під час карантину. Діти ж  будуть належно доглянуті,  забезпечені харчуванням та можливістю дистанційної освіти, - підкреслив міський голова.

 

 

 

Теги: #Новини #