Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Ситуація із захворюванням на гострі респіраторні вірусні інфекції у Кременчуці станом на ранок 28 березня

Ситуація із захворюванням на гострі респіраторні вірусні інфекції у Кременчуці станом на ранок 28 березня

Березень 28, 2020

Станом на ранок 28 березня ситуація з захворюванням у Кременчуці за повідомленням заступника міського голови Ольги Усанової, наступна: до лікарів  за останню добу звернулося 24 дорослих і 23 дитини з діагнозом ГРВІ, грипу за звітний період не зареєстровано. З пневмонією на сьогодні у лікарнях знаходиться 62 людини, тяжких випадків немає. Але, на жаль, ми маємо уже один, підтверджений лабораторно, випадок захворюваності на коронавірус, чекаємо на результати інших, направлених в лабораторію.  Наразі встановлюється коло контактів пацієнтів, які захворіли, проводяться всі необхідні профілактичні та лікувальні заходи.

Лікарі, які контактували із хворими на коронавірус, зараз на самоізоляції. Прикрим фактом є те, що жінка, у якої наразі підтвердилося дане захворювання, спочатку не повідомила про те, що вона контактувала з особами, які прибули з-за кордону, тому це ускладнило ситуацію, адже її не відразу ізолювали від інших хворих, також вона мала контакти з багатьма медичними працівниками, які працювали в пульмонологічному відділенні.

Тож, шановні громадяни, ще раз і ще раз наголошуємо, будьте сумлінними, не приховуйте факти вашого перебування, чи перебування ваших рідних за кордоном, про контактування з іншими людьми, які перебували у зонах ризику захворювання. Правдива і своєчасна інформація допоможе вам уникнути ускладнень при лікуванні та запобігти розповсюдженню інфекції серед інших.