Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> На сьогоднішній день у Кременчуці офіційно підтверджено лише 1 випадок COVID-19

На сьогоднішній день у Кременчуці офіційно підтверджено лише 1 випадок COVID-19

Березень 30, 2020

Про це повідомив сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19  міський голова Віталій Малецький. У пацієнтки, експрес-тест у якої показав позитивний результат, референс- лабораторією м. Києва діагноз не підтверджено.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що за попередню добу проведено ще один експрес-тест на COVID-19, він показав негативний результат.  Всі хворі, у яких підозрювали захворювання на коронавірусну інфекцію, перебувають  у  інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»  та  отримують необхідне лікування відповідно до встановлених їм діагнозів.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що лікування пацієнтів з підозрою на COVID-19 проводиться безоплатно за рахунок коштів міського бюджету. Він  також наголосив, що ніяких благодійних внесків платити вони не повинні, всі витрати на необхідні їм медичні препарати, місто бере на себе.

Що стосується гострих респіраторних вірусних інфекцій, то, за словами  Ольги Усанової, за минулу  добу  до лікарів зі скаргами на ГРВІ звернулося 3 пацієнта. В лікарнях міста наріз перебувають 64 пацієнта з діагнозом пневмонія, двоє мають тяжкий перебіг хвороби. Що стосується людей, які прибувають з-за кордону, то стали на облік і перебувають у самоізоляції 228 осіб.  У 43-х завершився 14-ти денний термін самоізоляції, всі вони здорові і повернулися до звичного життя.

 

Теги: #Новини #