Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> ОТРИМУЙ ДОВІДКУ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОНЛАЙН!

ОТРИМУЙ ДОВІДКУ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОНЛАЙН!

Березень 31, 2020

Сучасне життя «диктує» свої правила і ми максимально прилаштовуємося до них. В умовах карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню в Україні вірусу СOVID ‒ 19, як ніколи постає гостре питання замовлення тих чи інших адміністративних послуг дистанційно за допомогою електронної ідентифікації особи. 
Нині, спеціально для вас, ми розробили новий сервіс для отримання онлайн довідки про реєстрацію місця проживання (форма 13)! Для цього на сайті ЦНАП заповнюйте форму заяви на онлайн послугу 42-06 «Надання довідки про реєстрацію місця проживання у м. Кременчуці за відомостями Реєстру територіальної громади», ідентифікувавшись за допомогою платіжної картки банку (BankID). Результат послуги буде направлений в електронний кабінет суб’єкта звернення. Довідку можна замовити для себе, так і для своїх неповнолітніх дітей.
Також, уже звичним способом можна подати електронну заявку на послугу 48/49-07 «Довідка про реєстрацію місця проживання». При цьому результат можна забрати у ЦНАП у зручний час.
Усі форми для подачі електронних заявок доступні на сайті ЦНАП за посиланням https://cnap-kremen.gov.ua/eposlugi/index.