Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці щоденно контролюють дотримання закладами торгівлі карантинних вимог

У Кременчуці щоденно контролюють дотримання закладами торгівлі карантинних вимог

Березень 31, 2020

За словами керівника управління розвитку підприємництва,  торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмили Жорняк у Кременчуці спеціально створені мобільні бригади перевіряють дотримання закладами торгівлі, аптечної мережі, АЗС  карантинних заходів. Протягом вчорашньої доби  перевірено 452 заклади торгівлі,  з керівниками 174 проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання вимог карантину. Поставлені перед закладами торгівлі вимоги щодо наявності на вході одноразових рукавичок та дезінфекційних заходів, а також фасування продуктів у окрему тару, у великих супермаркетах виконані.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що у закладах торгівлі не повинно бути продажу кондитерських, кулінарних виробів та печива без упаковки. Фасування продуктів не повинне проводитися у торговому залі. Він дав доручення управлінню розвитку підприємництва,  торгівлі, побуту та регуляторної політики постійно слідкувати за дотриманням у торговельних мережах міста вимог карантину.