Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

20 °C

Ви тут: Новини >> Ситуація щодо захворюваності у Кременчуці на COVID-19 станом на ранок 01.04.2020

Ситуація щодо захворюваності у Кременчуці на COVID-19 станом на ранок 01.04.2020

Квітень 01, 2020

За інформацією заступника міського голови Ольги Усанової, інформація щодо захворюваності у Кременчуці на ГРВІ стабільна. За минулу добу зі скаргами на погане самопочуття до лікарів звернулися 48 дорослих і 14 дітей,  2 дорослих з пневмонією знаходяться на стаціонарному лікуванні. 

 У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 51 особи, у 1- важкий перебіг хвороби.  За минулу добу проведено 6 експрестестів, всі вони негативні.  14 зразків пацієнтів, які мали можливий контакт з першою хворою COVID-19, а також 3 особи, що перебувають на лікуванні у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька,  направлені у лабораторії до Києва і Полтави для проведення більш точних досліджень. Щодо захворюваності на COVID-19, то на сьогодні маємо вже 2 випадки, але другий ще буде перевірятися у Києві.

Міський голова Віталій Малецький зазначив,  що ситуація в місті  щодо захворювання на коронавірус контрольована. Всі проблемні питання вирішуються оперативно та проводяться необхідні дезінфекційні заходи.