Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

21 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці другий випадок захворювання на COVID-19

У Кременчуці другий випадок захворювання на COVID-19

Квітень 01, 2020

У Кременчуці на сьогоднішній день лабораторно підтверджено ще   1   випадок захворювання на COVID-19.  Про це повідомив сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19 міський голова Віталій Малецький. Ця людина нещодавно повернулася з-за кордону і відразу пішла на самоізоляцію. Стан здоров’я задовільний, людина перебуває на амбулаторному лікуванні. Остаточний результат ще  має бути підтверджений  лабораторно у м.Києві, але у місті вже проводяться необхідні у цьому випадку заходи.  Наразі відпрацьовується коло спілкування цього пацієнта, коло контактних осіб мінімальна. Будуть проведені всі необхідні дезінфекційні заходи. Також людині буде запропоновано на час лікування знаходитися у інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька».

Віталій Малецький в черговий раз звернувся до громадян, які повертаються до Кременчука з країн та міст, де зареєстровані випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з настійним проханням повідомляти про своє повернення на службу 1563 або сімейного лікаря і знаходитися протягом карантинного періоду на самоізоляції, щоб не наражати на небезпеку інших людей.  Якщо людям, що знаходяться у самоізоляції будуть необхідні ліки чи продукти, їм буде організоване їх підвезення, щоб вони не виходили у громадські місця і не наражали на небезпеку інших.