Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

20 °C

Ви тут: Новини >> Продуктові ринки у Кременчуці під час карантину відкривати не будуть

Продуктові ринки у Кременчуці під час карантину відкривати не будуть

Квітень 01, 2020

Сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19 міський голова Віталій Малецький наголосив, що з метою забезпечення дотримання карантинних заходів у Кременчуці продуктові ринки однозначно працювати не будуть. Керівник міста зазначив, що  в умовах функціонування ринків неможливо забезпечити належне дотримання санітарних умов та безпечної дистанції. Крім того, як правило, на ринки привозять свою продукцію люди з прилеглих до Кременчука районів, і навіть інших областей, невідомо, яким чином там забезпечено дотримання вимог, чи здорові ці люди. Вони можуть бути потенційно хворими на коронавірусну інфекцію і розповсюдити її в місті. 

Віталій Малецький зазначив, що в цьому питанні кременчуцьку міську владу підтримує і керівництво області і Національна поліція у Полтавській області. Такою ж є і позиція міської влади Полтави.

Нагадаємо, що відповідно до постанови головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка від 30 березня 2020 року, що оприлюднена  на сайті Міністерства охорони здоров’я України, владі на місцях дозволено відкрити продуктові ринки під час карантину, але за умови дотримання певних обмежень.