Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

3 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький: Термінове повідомлення!!!

Віталій Малецький: Термінове повідомлення!!!

Квітень 03, 2020

Термінове повідомлення!!!

Сьогодні отримали позитивний результат ПЛР-тестування на коронавірус ще одного пацієнта.
Це чоловік віком 69 років (район проживання - Раківка), був госпіталізований з пневмонією до інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька» 31 березня. Експрес-тестування на коронавірус дало негативний результат, проте ПЛР-аналіз все-таки підтвердив наявність коронавірусу в організмі людини.
Наразі пацієнт перебуває в стані середньої тяжкості, отримує необхідне лікування, епідеміологи відпрацьовують коло його контактних осіб.

Також сьогодні стало відомо, що під час моніторингового обстеження експрес-тестами на COVID-19 працівників одного з підприємств міста, у чотирьох осіб з 15 виявився позитивний результат.
Це чоловіки, троє з них проживають в Кременчуці, один - в Кременчуцькому районі (с. Піщане). Всі вони влаштовані на обсервацію до лікарні відновного лікування. Зараз медики уточнюють епідеміологічний анамнез цих осіб, будуть відправлені аналізи на ПЛР-тестування з метою уточнення діагнозу!

Бережіть себе, дотримуйтесь заходів карантину!