Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> На Раківці визначено санітарну зону

На Раківці визначено санітарну зону

Квітень 04, 2020

Вчора було офіційно підтверджено ще один випадок захворювання жителя Кременчука на COVID-19. Пацієнта та його дружину, яка була з ним у контакті, госпіталізовано до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Оскільки подружжя мешкає на Раківці, то саме там визначено вже третю  санітарну зону міста. Наразі комунальниками у даному районі проводиться дезинфекція.  До керівників закладів торгівлі та інших працюючих об'єктів, які знаходяться на цій території, також поставлено вимогу щодо обов’язкового проведення дезінфекційних заходів та суворого дотримання карантинних вимог.

Третя санітарна  зона включатиме в себе: вулицю Республіканську  – виїзд до Садків (від знаку Кременчук за каналом) по Перекопському провулку до зупинки Жабокваківський місток. Далі по вулиці Космічній – до магазину АТБ (на виїзді. )Туди ж потрапляють декілька житлових будинків, далі вулиця Республіканська, через кінцеву зупинку маршруту 25 (з обох боків). Та по стороні вул. Республіканської до ринку. Сюди включають Маркетопт, магазин Бджілка, Нова Пошта.