Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-17 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький: оперативна інформація за 04 квітня 2020 року.

Віталій Малецький: оперативна інформація за 04 квітня 2020 року.

Квітень 04, 2020

✅ Знову хочу розпочати з гарної новини! Кременчужани вже могли помітити на вулицях міста новенькі автомобілі «швидкої допомоги». Ми отримали 16 нових автомобілів екстреної медичної допомоги, два з яких є реанімобілями високого класу. Це мега важливо, адже швидка сьогодні на передовій боротьби з коронавірусом. Як, в принципі, і завжди, на передовій порятунку життя кременчужан.

✅ В Кременчуці з‘явилася третя карантинна зона на Раківці. Її ввели за місцем проживання пацієнта з коронавірусом, про якого стало відомо вчора. Чоловік та його дружина госпіталізовані до інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька». На вулицях, зупинках, магазинах, інших громадських місцях та у під’їздах будинків, що входять до карантинної зони, з сьогоднішнього дня проводиться дезинфекція.

✅ П‘ятеро пацієнтів з коронавірусом наразі перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька». Стан їхнього здоров‘я лікарі оцінюють як задовільний, у декого - середньої тяжкості. Всі отримують необхідне лікування.

Завтра неділя. Згадайте про своїх близьких та рідних, дізнайтеся, чи потрібна комусь із них допомога. Завезіть продукти та необхідні речі родичам старшого віку або одиноким сусідам, щоб вони не виходили з дому. Суворо дотримуйтесь умов карантину та правил особистої гігієни.

Будьмо здорові!