Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Одиноких людей похилого віку закликають бути пильними, щоб не натрапити на шахраїв

Одиноких людей похилого віку закликають бути пильними, щоб не натрапити на шахраїв

Квітень 07, 2020

Працівники територіальних центрів соціального обслуговування населення не ходять по місту, і не збирають дані про одиноко –проживаючих пенсіонерів. Про це сьогодні наголосила керівник департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марина Доценко. У департаменті є списки таких людей, і додаткового опитування не планується.    Працівники терцентру наразі лише розвозять продуктові набори. Тому, громадян просять бути особливо пильними, адже під прикриттям соцпрацівника можуть діяти шахраї. Тож, перш ніж з кимось спілкуватися, варто поцікавитися наявністю відповідного посвідчення.

Ще раз наголошуємо, ніяких опитувань офіційно ніхто не проводить, ніяких пропозицій щодо надання допомоги від незнайомих людей приймати не варто. Про подібні факти одразу повідомляйте правоохоронні органи, департамент соцзахисту або на гарячу лінію 1563.

Якщо людині справді потрібна та чи інша допомога, вона може звернутися знову ж таки на гарячу лінію служби допомоги мера кременчужанам 1563, або у територіальні центри обслуговування населення, і питання буде обов’язково вирішене.