Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> Медики, які працюють із хворими на COVID-19, отримають надбавки найближчим часом

Медики, які працюють із хворими на COVID-19, отримають надбавки найближчим часом

Квітень 09, 2020

Про це повідомив сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради прийняте рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в місцевому бюджеті м. Кременчука на 2020 рік», відповідно до якого  у міському бюджеті передбачені кошти в розмірі трьох посадових окладів медичним працівникам. Оперативно ці видатки будуть профінансовані  і  найближчими днями медичні працівники, що задіяні у ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, отримають додаткові кошти на свої карткові рахунки. Це  56 медичних працівників, які працюють у інфекційних відділеннях, реанімації, рентген-кабінеті, клініко-діагностичному центрі.

         Керівник міста зазначив, що за березень місяць кошти на доплату медикам виділені з міського бюджету, у квітні, можливо, будуть прийняті відповідні рішення на державному рівні.