Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчук отримав чергову партію продуктових наборів від корпорації «АТБ»

Кременчук отримав чергову партію продуктових наборів від корпорації «АТБ»

Квітень 10, 2020

Торгова мережа АТБ продовжує надавати благодійну допомогу кременчужанам. Сьогодні місто отримало чергову партію продуктових наборів. Як зазначила керівник апарату міського голови Світлана Пищита, всього від корпорації «АТБ» отримано і вже роздано 1846 наборів.

Нагадаємо, що спільний проект Міністерства соціальної політики та корпорації «АТБ» із забезпечення соціально незахищених людей продуктами харчування стартував у квітні поточного року. Продуктові набори роздають одиноким та одиноко проживаючим особам, яким виповнилося 80 і більше років; особам з інвалідністю 1 групи; особам похилого віку, які потребують догляду.

Відповідно до Плану підготовчих та організаційних заходів щодо забезпечення продуктовими наборами окремих категорій населення області від Національної мережі продуктових магазинів АТБ, який затверджений заступником голови Полтавської обласної державної адміністрації К.Рижеченко, у Кременчуці  створені групи з числа соціальних робітників, фахівців з соціальної роботи, волонтерів, представників громадських організацій, які залучені до роботи з доставки продуктових наборів громадянам.
Таких груп на сьогоднішній день 11 по 3 особи в кожній групі, це працівники територіальних центрів міста та волонтери Молодіжного Парламенту міста Кременчука. Видача продуктових наборів громадянам проводиться під підпис або з фотофіксацією. Звітність надається Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації.

 

Фотогалерея