Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 у Кременчуці станом на 11 квітня 2020

Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 у Кременчуці станом на 11 квітня 2020

Квітень 11, 2020

Як повідомила сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулося 19 дорослих та 11 дітей, з них 1 особа з підозрою на пневмонію. Трьом  особам встановлено підозру на коронавірусну інфекцію, результати аналізів направлені на проведення лабораторних ПЛР- аналізів до м. Полтави.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 37 осіб, у 3-х - важкий перебіг хвороби.  

Ольга Усанова зазначила, що  Міністерством охорони здоров’я прийняті зміни щодо проведення тестування на COVID-19, зокрема за новими протоколами МОЗ тестування мають бути проведені всім пацієнтам з пневмоніями, всім контактним особам, а також тим, хто прибуває з-за кордону. У Кременчуці продовжують проводити тестування на COVID-19. З початку пандемії проведено 161 експрестест, 133 аналізи біологічного матеріалу направлені на дослідження в ПЛР лабораторію м. Полтави. На даний час отримано 109 результатів, 10 з них позитивні.