Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-17 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький: оперативна інформація за 11 квітня 2020 року.

Віталій Малецький: оперативна інформація за 11 квітня 2020 року.

Квітень 12, 2020

Оперативна інформація за 11 квітня 2020 року.

✅ На сьогоднішній день в Кременчуці зареєстровано 10 лабораторно підтверджених випадків коронавірусноі хвороби. Всі пацієнти перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька», стан їхнього здоров‘я лікарі оцінюють як задовільний, у декількох пацієнтів - середньої тяжкості.

✅ Активно готуємося до запуску в роботу ПЛР-лабораторіі, яку нещодавно придбали завдяки допомозі кременчуцьких благодійників. Лабораторія буде розташована в окремій будівлі на території перинатального центру. До неї є окремий під’їзд, окремі входи для персоналу та для тих, хто буде доставляти матеріал на аналіз. Саме приміщення лабораторіі буде обладнане у повній відповідності до міжнародних та національних стандартів біологічної безпеки. Вчора виконком прийняв рішення про виділення 678 тисяч гривень на підготовку приміщень лабораторіі та придбання додаткового обладнання (холодильники, кондиціонери) тощо. З понеділка завідуюча лабораторією перинатального центру, лікар-вірусолог та лаборант направляються на стажування на робочому місці на базі вірусологічної лабораторії Полтавсього обласного лабораторного центру МОЗ України. Після проходження стажування персоналу та приведення у відповідність до вимог приміщення ПЛР-лабораторія в Кременчуці розпочне свою роботу.

До речі, після завершення пандемії коронавірусу ПЛР-лабораторія продовжить свою роботу, буде виконувати різноманітні дослідження, в тому числі і в рамках обстеження вагітних жінок.

Нагадую всім про необхідність дотримуватися умов карантину та правил особистої гігієни.

Будьмо здорові!

Фотогалерея