Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

17 °C

Ви тут: Новини >> ЦНАП: ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ДАБК

ЦНАП: ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ДАБК

Квітень 13, 2020

З 13.04.2020 управління державного архітеркурно-будівельного контролю (ДАБК) Кременчуцької міської ради Полтавської області поновлює  опрацювання заяв громадян на адміністративні послуги, надання яких знаходиться у його компетенції. Відповідно, ЦНАП відновлює прийом заяв на послуги 21-02 – 21-14.
На жаль, карантин вніс корективи в життя кожного, у тому числі, і у перелік послуг, який надає Кременчуцький ЦНАП (тимчасово обмежений перелік послуг ЦНАП). Також ЦНАП продовжує надавати послуги, які можна замовити дистанційно.
Шановні замовники послуг, зверніть увагу: послуги ДАБК можна отримати без фізичного відвідування ЦНАП шляхом надсилання  заявки поштою (рекомендованим листом з описом вкладення). Для зручності перелік необхідних документів, бланки заяв і супровідних документів, а також зразки заповнених декларацій, актів, повідомлень  тощо розміщені на сайті ЦНАП до кожної послуги окремо. Результат надійде у смс-повідомленні від ЦНАП про готовність послуги. 
Нагадуємо, що у тестовому режимі запущено Електронний кабінет забудовника, де суб’єкти містобудування можуть отримати адміністративні послуги щодо об’єктів незначного класу наслідків (СС1) в автоматичному режимі – без участі посадової особи за посиланням https://e-dabi.gov.ua/
    До приведення у відповідність окремих законодавчих актів у сфері містобудівної діяльності та внесення таких змін до інформаційних і технологічних карток призупинено прийом заяв на послугу 21-01 «Видача дозволу на виконання будівельних робіт (щодо об’єктів з середніми наслідками (СС2), розташованих у межах м. Кременчука)».