Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці народилося більше дівчат, ніж хлопців

У Кременчуці народилося більше дівчат, ніж хлопців

Квітень 14, 2020

Кожне подружжя бажає відчути радість батьківства, оскільки народження дитини – це та омріяна й жадана подія, яка змінює життя на краще.

Фахівцями Кременчуцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) з початку 2020 року було зареєстровано 395 маленьких громадян. Протягом І кварталу поточного року більше реєстрували дівчат (203 немовляти), ніж хлопців (192).

«Життя триває й українські родини продовжують поповнюватися. З особливою турботою ми реєструємо народження маленьких громадян, тому для новоспечених батьків створюються комфортні послуги. Одним із таких сервісів є видача свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках. Так, громадяни не тільки заощаджують свій час, а й дотримуються карантинних заходів, адже їм не доводиться відвідувати профільні установи, – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), до складу якого увійшла юстиція Полтавської області. – Звертаємо увагу, що батьки, які під час карантину з певних причин не зареєстрували народження дитини, можуть зробити це після його закінчення, а ті санкції, що вживаються до громадян за несвоєчасну реєстрацію, застосовуватися не будуть».

Очільниця додала, що початок 2020 року був урожайним й на двійнят – в Кременчуці було зареєстровано 2 пари близнюків, з них 1 – різностатева та 1 – дівчат. 

                                                                                                   За інформацією Кременчуцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану

                                                                                         Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)