Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 1800 благодійних пасок доставлені громадянам похилого віку, сім‘ям з дітьми та медикам

1800 благодійних пасок доставлені громадянам похилого віку, сім‘ям з дітьми та медикам

Квітень 17, 2020

Сьогодні наша держава і наше місто переживають складні часи. Ми всі змушені жити в умовах карантину, пов’язаного з поширенням страшної коронавірусної інфекції. Особливо важко наразі людям похилого віку, які знаходяться в групі ризику, одиноким та одиноко проживаючим пенсіонерам, малозабезпеченим сім’ям з дітьми тощо.  

 Міська влада разом з благодійниками намагається всіляко підтримати найнезахищенішу категорію людей. Зокрема, їм надаються продуктові набори.  Також разом з благодійниками реалізується проєкт "Благодійний Великдень". 1800 пасок від Кременчуцького хлібокомбінату, ТОВ «Кохнівський хліб», мережі магазинів "Маркет-опт", ТОВ "ХЛІБОКОМБІНАТ "КУЛИНИЧІ", ресторану "Маестро" (ФОП Лур"є) та продуктової мануфактура "ІЛОНА"  доставлені одиноким громадянам похилого віку,  сім‘ям з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах та медикам, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію. Дякуємо благодійникам, волонтерам та соціальним працівникам за чуйність та допомогу тим, хто найбільш її потребує.

Фотогалерея