Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук готовий надавати допомогу Центральній районній лікарні

Кременчук готовий надавати допомогу Центральній районній лікарні

Квітень 17, 2020

Сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації у зв’язку із тим, що у Центральній районній лікарні Кременчуцького району виявлено вогнище захворювання   на COVID-19 міський голова Віталій Малецький запропонував даний лікувальний заклад на певний час ізолювати, щоб перевірити і усіх пацієнтів, і  медичний персонал лікарні на наявність коронавірусної інфекції.

 Віталій Малецький зазначив, що місто готове у всьому протягнути руку допомоги районним колегам, аби лише зберегти здоров’я людей і не допустити ще більшого поширення інфекції. Міський голова готовий оперативно вирішувати усі питання, якщо потрібно, і на обласному рівні, аби лише не допустити розповсюдження інфекції.

         Він доручив начальнику  міського управління охорони здоров’я Максиму Середі вирішити питання прийому усіх хворих, які будуть поступати з району, до лікарень Кременчука, аби не наражати їх на можливе інфікування у районній лікарні.  Максим Середа зазначив, що лікувальні заклади Кременчука, лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька», яка є опорною для госпітального підокругу, в тому числі і Кременчуцького району,  готові приймати пацієнтів з Кременчуцького району з гострим інфарктом міокарда, гострим інсультом, гострими хірургічними патологіями для того, щоб розвантажити ЦРЛ.  Щодо інших хворих, то місто зможе також їх прийняти, якщо на це буде домовленість.

Голова Кременчуцької райдержадміністрації Андрій Пирог подякував Віталію Малецькому за допомогу, і зазначив, що він цілком підтримує пропозицію тимчасово закрити районну лікарню для прийому нових хворих до того часу, як там буде повністю встановлена ситуація щодо можливого інфікування медперсоналу та тих пацієнтів, які там наразі перебувають.

Наразі на території закладу силами кременчуцьких комунальників проводяться дезінфекційні заходи, як зазначив Віталій Малецький,усі витрати щодо цього місто бере на себе. Медичному персоналу та пацієнтам, які перебувають там на лікуванні, проведуть ПЛР- дослідження, щоб спростувати або підтвердити в них захворювання на коронавірусну інфекцію.  Встановлюється коло контактних осіб, які спілкувалися з хворими.

Також на території Центральної районної лікарні буде встановлено пост Національної гвардії України, щоб не допускати сторонніх осіб на територію закладу. З працівниками ДСНС наразі вирішується питання щодо проведення дезінфекційних заходів для транспорту, який виїжджає з території лікарні.

Фотогалерея