Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Квітень 18, 2020

Як повідомила сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулося 9 дорослих та 9 дітей, випадків грипу не зареєстровано, 2-м виставлено підозру на коронавірусну інфекцію. У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 37 осіб, у 3-х - тяжкий перебіг хвороби ( у однієї підтверджено COVID-19, у двох – під питанням).

Станом на ранок 18 квітня у Кременчуці лабораторно підтверджено 18 випадків захворювання на COVID-19, 5 з них одужало, 1, на жаль, помер.

У місті проводиться робота над виявленням можливих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, проводяться експерстестування та направляються матеріали на ПЛР - дослідження до Полтавського обласного лабораторного центру. Вчора проводилося 13 експрестестувань, всього з початку пандемії у Кременчуці особам з підозрою на COVID-19 зроблено 269 експрестестів. До Полтавського обласного лабораторного центру було направлено 225 зразки, отримано 187 результатів отримано, 38 очікується, 21 біологічний зразок направлено за минулу добу.

На стадії завершення ремонтні роботи у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» та приміщенні майбутньої ПЛР лабораторї у перинатальному центрі.

З початку карантину у Кременчуці на самоізоляції перебувало 534 особи, наразі таких 127, 14 громадян перебувають на обсервації у лікарні відновного лікування.