Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці щоденно проводяться перевірки дотримання вимог карантину об’єктами торгівлі та іншими суб’єктами господарювання, що продовжують працювати.

У Кременчуці щоденно проводяться перевірки дотримання вимог карантину об’єктами торгівлі та іншими суб’єктами господарювання, що продовжують працювати.

Квітень 20, 2020

Особлива увага приділяється об’єктам, розташованим у 12 карантинних зонах міста. Керівників всіх цих закладів попереджено, що вони знаходяться у санітарних зонах, тому необхідно проводити більш суворі дезінфекційні заходи, щоб зупинити розповсюдження коронавірусної інфекції. Дезінфекцію тих об’єктів, що працювали у вихідні, проведено, працівників попереджено про необхідність суворо дотримуватися карантинних вимог.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що необхідно звернути особливу увагу на дотримання санітарно-гігієнічних вимог на хлібопекарських підприємствах міста, провести перевірку роботи малих пекарень на предмет дотримання ними вимог карантину, проведення необхідних дезінфекційних заходів та щоденної перевірки стану здоров’я працівників.