Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Ремонтні роботи в приміщенні майбутньої ПЛР лабораторії Кременчука знаходяться на завершальному етапі

Ремонтні роботи в приміщенні майбутньої ПЛР лабораторії Кременчука знаходяться на завершальному етапі

Квітень 21, 2020

На засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації   начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа доповів, що ремонтні роботи в приміщенні майбутньої ПЛР лабораторії Кременчука знаходяться на завершальному етапі. Сьогодні до кінця дня будівельні роботи мають бути завершені. Вже завтра у відремонтованих приміщеннях розпочнуть проводити обробку, миття та дезінфекцію приміщень, потім перейдуть до встановлення  та монтажу  обладнання.  Цього тижня  до Кременчука мають приїхати  фахівці з Києва для проведення пусконалагоджувальних робіт та навчання роботи саме на цьому обладнанні працівників лабораторії.

         Навчання у Полтавському обласному лабораторному центрі спеціалісти з Кременчука завершили.

         Після завершення всіх цих робіт необхідно буде пройти сертифікацію та отримати ліцензію на роботу цієї ПРЛ лабораторії в м. Києві. Міський голова Віталій  Малецький  висловив сподівання, що все це вдасться зробити швидко, адже на державному рівні стоїть завдання збільшити проведення ПЛР –тестувань.