Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

20 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Квітень 23, 2020

Як повідомила 23 квітня 2020 року на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 36  дорослих та 13 дітей, у 2 дорослих пацієнтів вперше виявлено пневмонію, їм виставлено підозру на COVID-19.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває  49 пацієнтів, у 4-х - тяжкий перебіг хвороби ( у 2-х  підтверджено COVID-19,  2-є – очікують результати ПЛР досліджень).   У місті проводиться робота над виявленням можливих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, проводяться експрестестування та направляються матеріали на ПЛР - дослідження до Полтавського обласного лабораторного центру.

За минулу добу  проведено 18 експрестестів (1 позитивний, 7- негативні).  Всього з початку пандемії проведено 307 експрестестувань. До Полтавського обласного лабораторного центру було направлено всього 375 зразків, 225 результатів отримано, 150 очікується. Всього на ранок 23 квітня 2020 року у Кременчуці зареєстровано 58  випадків захворювання на   COVID-19 громадян, які зареєстровані у м. Кременчуці, 7 з них одужало, 1, на жаль, помер.