Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Квітень 25, 2020

Як повідомила 25 квітня 2020 року на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медикобіологічної надзвичайної ситуації  заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 9 дорослих та 6 дітей, у 3 пацієнтів вперше діагностовано пневмонію.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває  44 пацієнта, у 5-и - тяжкий перебіг хвороби ( у 2-х  підтверджено COVID-19,  у 3-х – очікують результати ПЛР досліджень).   У місті проводиться робота над виявленням можливих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, проводяться експрестестування та направляються матеріали на ПЛР - дослідження до Полтавського обласного лабораторного центру.

За минулу добу  проведено 10 експрестестів, 1 з них показав позитивний результат. Всього з початку пандемії проведено 327 експрестестів. За вчорашню добу до Полтавського обласного лабораторного центру направлено 67 біологічних матеріалів на ПЛР дослідження з метою виявлення інфікування COVID-19. Всього з початку пандемії на проведення ПЛР досліджень до Полтави було направлено 470 зразків біологічних матеріалів, 259 результатів отримали.  Вчора отримали  31 результат ПЛР досліджень, 2 з них позитивні. Це жінка і шестирічна дитина, які перебувають на лікуванні у інфекційному відділенні дитячої міської лікарні. Вони були контактними особами, їх батько захворів на COVID-19 і наразі перебуває на лікуванні у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Цього тижня у лабораторії  Полтавського обласного лабораторного центру проводилися роботи з дезінфекції, тому є затримака у отриманні результатів ПЛР досліджень. Кременчук ще чекає на 211 результатів.

 Всього на ранок  25 квітня 2020 року у Кременчуці зареєстровано 60  випадків захворювання на   COVID-19 громадян, які зареєстровані у м. Кременчуці, 9  одужали, 1 , на жаль, помер.

Заклади охорони здоров`я працюють у посиленому режимі.