Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У День пам’яті Чорнобильської трагедії у Кременчуці вшанували загиблих героїв-ліквідаторів

У День пам’яті Чорнобильської трагедії у Кременчуці вшанували загиблих героїв-ліквідаторів

Квітень 26, 2020

Сьогодні вся європейська спільнота згадує страшну подію в історії – саме 26 квітня у 1986 році сталася аварія на Чорнобильській АЕС – найбільша техногенно-екологічна катастрофа сучасності. 34 роки пройшло з тих пір, але дзвони Чорнобиля не змовкають і досі. Справжні масштаби трагедії набагато більші за сумну статистику. Мирний атом став вбивчою силою, яка забрала сотні життів, яка й протягом всіх цих 34 років несе в собі загрозу.

Сьогодні у Кременчуці до пам’ятного знаку Жертвам Чорнобиля міський голова Віталій Малецький, секретар міської ради Юрій Гриценко разом з ліквідаторами чорнобильської трагедії поклали квіти пам’яті. Оскільки наразі вся Україна знаходиться на карантині у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, захід пройшов відповідно до вимог правил карантину.

Міський голова Віталій Малецький подякував усім героям-чорнобильцям за те, що ціною власного життя і здоров’я врятували світ від руйнівного атома.

Фотогалерея