Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> Початок відновлення роботи агропромислових ринків залежить тільки від адміністрації ринків

Початок відновлення роботи агропромислових ринків залежить тільки від адміністрації ринків

Травень 05, 2020

Міський голова Віталій Малецький сьогодні зустрівся з підприємцями, які працюють на міських ринках. Мова йшла про  відновлення  роботи ринків. На зустрічі також були присутні керівники відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету та контролюючих органів.

Віталій Малецький зазначив, що міська влада зацікавлена у відновлені роботи міських ринків, оскільки добре розуміє наскільки важливо відновити роботу малого бізнесу, який у зв’язку із введенням карантинних заходів тривалий час змушений був не працювати, внаслідок чого втратив можливість заробляти кошти. Враховуючи   рішення уряду щодо дозволу поновлення роботи ринків за умови дотримання протиепідемічних вимог, виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради було прийняте рішення про відновлення роботи агропродовольчих ринків Кременчука. Тож фактично ринки мали б вже працювати, але за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених до таких об’єктів головним державним санітарним лікарем України. Але, як з’ясувалося, керівники ринків не змогли вчасно підготувати дані об’єкти до роботи відповідно до встановлених вимог. Тож наразі жоден агропромисловий ринок в місті не відкрився.

Віталій Малецький наголосив, що  підприємці мають звернутися до керівництва ринків, на яких вони працюють, а ті, в свою чергу, після обов’язкового виконання заходів, передбачених рішенням уряду, до Держпродспоживслужби за отриманням дозволу на початок роботи.  У Кременчуці є 9 агропродовольчих ринків, але на даний час  за дозволом про поновлення роботи звернувся лише один – це ринок «Апійон», що на вул. Вадима Пугачова. Віталій Малецький звернувся до представників Держпродспоживслужби з проханням  якомога оперативніше проводити перевірки після звернення керівників ринків, щоб вони могли якнайшвидше запрацювати.