Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> Карантин не вирок: у Кременчуцькому МРЦЗ тривають інформаційні вебінари

Карантин не вирок: у Кременчуцькому МРЦЗ тривають інформаційні вебінари

Травень 06, 2020

Не дивлячись на те, що карантинні заходи змінили формат діяльності підприємств та організацій, Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості завжди готовий до діалогу зі своїми клієнтами.

?Вже другий день поспіль у стінах Кременчуцького МРЦЗ спеціалісти відділу активної підтримки безробітних, заступник начальника відділу Наталія Андрусенко та провідний фахівець Ірина Дорошенко, продовжують проводити інформаційні вебінари для безробітних з загальних питань зайнятості на тему: “Основні послуги служби зайнятості в період карантину” за допомогою програми «Zoom»?‍?.

?На вебінарах слухачам дають відповіді на основні питання, які задають наші клієнти. Протягом сьогоднішнього дня, 6 травня, завдяки дистанційній комунікації, слухачі отримують інформацію про:

✅особливості обслуговування в службі зайнятості та рекрутингові послуги в умовах карантину;

✅виплату по безробіттю;

✅регістрацію в службі зайнятості;

✅інформацію щодо того, як приступити до роботи, перебуваючи на обліку у центрі зайнятості;

✅ веб-ресурси ДСЗ, якими можна скористатися для отримання додаткових знань та компетенцій, а саме – «Освітній портал ДСЗ», «Платформа профорієнтації», «Lingva Skills», профконсультаційна мережа «Моя професія», сучасні джерела пошуку роботи та особливості складання резюме, підготовку до співбесіди з роботодавцем, якщо вона буде проходити у дистанційному режимі тощо.

?Працівники служби зайнятості також розповідають про сайт Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості та Фейсбук-сторінку, на яких можна знайти актуальні вакансії, розмістити власне резюме подивитися зміни до законодавства та почитати цікаві новини.

Наприкінці конжного онлайн-семінару ведучі надають роз’яснення з питань, які слухачі поставили в чаті.

?Нагадаємо, що інформаційні вебінари проходять у Кременчуцькому МРЦЗ протягом трьох днів (5, 6 та 7 травня), чотири рази на день: о 10:00, 11:00, 14:00 та 15:00.

Слід зазначити, що вебінари є новим та зручним візуальним, дистанційним методом зв'язку із громадянами для надання їм наших послуг.

?Маєте намір приєднатися? Зробити це досить просто:⤵️

✅завантажте Zoom на свій девайс (смартфон, планшет, компьютер, ноутбук);

✅зареєструйтесь на Zoom і в зазначений час приєднатися до групи;

✅зайдіть у конференцію (вебінар): ідентифікатор заходу 722 825 9925

Пароль вводити не потрібно, достатньо лише ідентифікації.

?Участь у вебінарі є добровільною, безкоштовною та доступною для всіх зацікавлених. Тому скористайтесь можливістю отримати нові практичні знання чи необхідну інформацію для побудови подальших планів.

?Чекаємо на вас! Обіцяємо, що час проведете з користю та задоволенням. Адже наші фахівці детально ознайомлять вас з послугами служби зайнятості, допоможуть знайти відповіді на актуальні питання стосовно побудови подальшої карьєри тощо.

? Реєструйтеся на нашому сайті: ➡️ https://pracyakremen.com.ua/
для Вас тут лише найактуальніша інформація стосовно працевлаштування та реєстрації у службі зайнятості , яка постійно оновлюється.