Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці запрацював Центральний міський ринок та ринок «Толока» на вул. Вадима Пугачова

У Кременчуці запрацював Центральний міський ринок та ринок «Толока» на вул. Вадима Пугачова

Травень 07, 2020

Про це повідомила сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк. Вона зазначила, що ці ринки пройшли перевірку, отримали від Держпродспоживслужи дозволи на роботу і вже сьогодні зранку запрацювали. Людмила Жорняк зазначає, що на Центральному міському ринку виконано всі поставлені до них вимоги – на торговельних місцях встановлені захисні екрани, проводиться температурний скринінг, є дезінфекційні засоби.

У критому приміщенні  Центрального  міського ринку може одночасно перебувати 40 осіб. Тут здійснюється торгівля молоком і м’ясом. За вимогою Держпродспоживслужби молоко продається лише розфасованим. На відкритій території  ринку, де здійснюється торгівля овочами та фруктами, може одночасно перебувати до 100 осіб.

Людмила Жорняк зазначає, що великого скупчення людей сьогодні на ринку не спостерігається, про те, наголошує, що адміністрацією ринку має постійно контролюватися наявність у продавців та покупців засобів індивідуального захисту та дотримання  соціальної дистанції.

         На ринку «Толока» здійснюється торгівля розсадою, молочними продуктами. Але готуються розпочати торгівлю м’ясом, овочами та фруктами.

         Наразі триває перевірка і підготовка до роботи ринків на правобережній частині міста. Найближчим часом вони також запрацюють.

         Міський голова Віталій Малецький звернув увагу на те, що необхідно постійно тримати на контролі роботу міських ринків, особливо слідкувати за  дотриманням ними під час  роботи поставлених до них карантинних вимог, щоб вони не стали причиною розповсюдження коронавірусної інфекції. Адже сьогодні зранку на ринку «Толока» спостерігалося велике скупчення людей, і явно порушувалися вимоги щодо дотримання соціальної дистанції.

Фотогалерея