Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Міський голова Віталій Малецький привітав ветеранів ІІ Світової війни з Днем Перемоги

Міський голова Віталій Малецький привітав ветеранів ІІ Світової війни з Днем Перемоги

Травень 07, 2020

 

Напередодні Дня Перемоги за доброю традицією міський голова Віталій Малецький вітає ветеранів ІІ Світової війни з Днем Перемоги. На жаль, цього року провести святкування 75-ї річниці перемоги над нацизмом у звичному форматі з урочистим заходом біля меморіалу «Вічно живим», вшануванням ветеранів та традиційною солдатською кашею через карантин, пов’язаний із розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, немає можливості. Тож керівники міста вітають визволителів за місцем проживання.

         Сьогодні міський голова Віталій Малецький разом зі своїм заступником Ольгою Усановою привітали  ветеранів ІІ Світової війни Тимофієвич Софію Петрівну, яка брала участь у визволенні Варшави та Берліна, під час війни була телеграфісткою і передавала важливі донесення у штаб армії,  та Ляшенка Іллю Андрійовича, який  визволяв Білорусію і Польщу у складі ІІ Білоруського фронту. Віталій Малецький висловив щирі слова подяки визволителям за їх ратний і життєвий подвиг, подякував за здобуту перемогу над нацизмом.  Він вручив їм квіти,  пам'ятні медалі “За бойові заслуги" 75 років Перемоги над нацизмом” та продуктові набори.

Фотогалерея