Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці вшанували пам'ять загиблих героїв ІІ Світової війни

У Кременчуці вшанували пам'ять загиблих героїв ІІ Світової війни

Травень 08, 2020

У роки ІІ Світової війни нацистами  у Кременчуці було створено цілу мережу концентраційних таборів, у яких загинуло близько 97 тис. військових та мирних жителів, тисячі кременчужан поклали свої життя захищаючи рідну землю від фашистської навали та звільняючи Європу від нацизму. Кременчужани пам’ятають кожного свого героя і вшановують  полеглих земляків.

8 травня, у День пам’яті та примирення, міський голова Віталій Малецький, його заступники, представники ветеранських організацій міста поклали квіти до меморіальних і пам’ятних місць, пов’язаних із ІІ Світовою війною, могил загиблих героїв, які віддали свої життя, звільняючи українську  землю від фашистських загарбників. У цей  день дорога пам’яті також пролягла місцями захоронення кременчужан-учасників АТО та Героя України Ігоря Сердюка, які в  наші часи загинули  за волю України.  У зв’язку з введенням у державі карантинних заходів щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції покладання проходило відповідно до встановлених карантинних вимог.

 

Фотогалерея