Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> З 12 травня у Кременчуці відбудуться зміни у роботі громадського транспорту

З 12 травня у Кременчуці відбудуться зміни у роботі громадського транспорту

Травень 08, 2020

Відповідно до рішення міської комісії ТЕБ та НС, затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, з 12 травня у Кременчуці відбудуться зміни у роботі громадського транспорту. 
Наразі автобуси та тролейбуси у Кременчуці працюють у режимі спецперевезень, про те, відповідно до рішення уряду щодо послаблення карантину з 12 травня будуть внесені зміни у його роботу. За словами керівника управління транспорту Руслана Івашини, пасажирський транспорт працюватиме у режимі спец перевезень та буде доступним для працівників підприємств та установ, визначених рішення уряду, але за проїзд їм доведеться платити відповідно до встановленого тарифу.
Кількість пасажирів буде обмежено виключно кількістю сидячих місць у салоні. Оскільки транспорт продовжуватиме працювати у спеціальному режимі, то безкоштовний проїзд пільгових категорій у ньому не передбачений. Перевозити громадян будуть за перепустками підприємств, на яких вони працюють. 
Міський голова Віталій Малецький зазначив, що безкоштовним проїзд у транспорті залишиться лише для медичних працівників, які мають спеціальні перепустки. Він висловив сподівання, що після чергового послаблення карантинних закладів в Україні з 22 травня, кременчужани пільгових категорій теж зможуть користуватися громадським транспортом.