Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем перемоги над нацизмом

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем перемоги над нацизмом

Травень 08, 2020

Шановні жителі славного наддніпрянського міста Кременчука! Дорогі ветерани!

 Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Відтоді минуло 75 переможних років. За цей достатньо великий проміжок часу народилося та виросло багато поколінь людей, світ зазнав чималих змін,але в народній пам'яті назавжди залишаться біль і страждання, які приніс нацизм і його руйнівна ідеологія в різні країни.

Ми ніколи не забудемо про жертви, які були принесені на олтар Перемоги. Приклад беззавітного служіння та любові до своєї Батьківщини героїв Другої світової війни став генетичним кодом, що в українських родинах передається у спадок як найдорожче та найсвятіше. У ці травневі дні ми схиляємо голови перед тими героями, які віддали своє життя за рідну землю, вклоняємося перед подвигом всіх, хто мужньо боровся за мир і свободу, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто самовіддано працював у тилу, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні, піднімав з руїн і відроджував нашу країну та дороге нашому серцю місто Кременчук!

Дорогі ветерани! Земний синівський уклін вам за ваш життєвий шлях, за мужність, стійкість, відвагу, за мудрість, за Перемогу.

Шановна кременчуцька родино! Бажаю всім нам упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги та добра, якнайбільше радісних і щасливих днів. Нехай над нашою землею завжди буде мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!

Пам’ятаймо визволителів, які назавжди відішли у вічність, бережімо тих, хто поруч з нами, і нехай ніколи знову не повториться подібне на нашій землі.