Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Травень 21, 2020

Як повідомила 21 травня 2020 року на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів   звернулися 11 дорослих та 4 дітей,  пневмоній під час амбулаторних звернень не реєстрували.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває  20 пацієнтів.  У 1-го тяжкий перебіг хвороби, у  нього підтверджено COVID-19.  У місті проводиться робота  щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. За вчорашню добу проведено 2 експрестестування, всі вони показали негативний результат. За весь період зроблено 457 експрестестувань.

Вчора з Полтавського обласного лабораторного центру отримали 20  результатів ПЛР досліджень, направили 23, очікують 65 результатів.

З 16 травня у Кременчуці в тестовому режимі запрацювала ПЛР лабораторія. Наразі лабораторією вже відібрано 5 позитивних та 10 негативних результатів аналізів, вони вже сьогодні будуть направлені до Полтавської лабораторії, а потім до референс-лабораторії Києва для  верифікації.  

На сьогоднішній день у Кременчуці зареєстровано 105 випадків захворювання на COVID-19, з них вже 87 одужало, 10 чоловік лікуються на стаціонарі, з них 1 –у Полтаві, 2 – у Києві,  4 лікуються амбулаторно, 4,на жаль, померли від наслідків корона вірусної хвороби.