Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці готуються до змін у русі громадського транспорту

У Кременчуці готуються до змін у русі громадського транспорту

Травень 21, 2020

Сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  обговорювали питання  щодо анонсованих Урядом змін в роботі громадського транспорту після 22 травня. Нагадуємо, що Кабінет міністрів України дозволив з п'ятниці, 22 травня, відновити рух громадського транспорту, а також запровадив адаптивний карантин, який діятиме в країні до 22 червня. Відповідні рішення уряд ухвалив під час засідання 20 травня.

Керівник міського управління охорони здоров’я Максим Середа повідомив, що  вимоги, які ставляться до місцевих органів влади задля можливості  відновлення роботи громадського транспорту, у Кременчуці  дозволяють це зробити.  Одна з вимог -  середня кількість нових хворих  на COVID-19 на 100 тисяч населення не повинна перевищувати 12 осіб, у нашому місті середній показник – 3,6. Друга вимога – завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для лікування хворих з COVID-19, не повинна перевищувати 50%, у Кременчуці вона менша ніж 30%. Третя вимога -  середня кількість ПЛР тестувань та імуноферментний аналіз   має бути більш ніж 12 на 100 тис. населення, цю вимогу у нас також дотримано, проведено 139 ПЛР досліджень за останні 7 днів.

Начальник управління транспорту Руслан Івашина повідомив, що наразі  Кабінетом Міністрів та МОЗ України ще не опубліковано  розпорядчий  документ, який регламентує  відновлення руху громадського транспорту після 22 травня. Очікується, що після цієї дати буде можливим відновлення пільгових перевезень у  міському транспорті. Про те, скоріш за все, обмеження по кількості пасажирів все ж таки залишиться, тому, щоб працююче населення мало можливість доїхати до роботи, у Кременчуці планують обмежити в часі пільгові перевезення.  Планується, що громадяни пільгових категорій зможуть безоплатно користуватися громадським транспортом не у години «пік», а з 10.00 до 15.00 години.

         Міський голова Віталій Малецький звернувся до кременчужан пільгових категорій з проханням  поставитися до цього із розумінням та  залишатися  вдома у ті години, коли громадський транспорт найбільше навантажений працюючим населенням. Оскільки люди похилого віку і люди з інвалідністю входять до категорії громадян, які найбільше вразливі до COVID-19, знаходження їх у транспорті, де багато пасажирів, що працюють на підприємствах і спілкуються з великим колом людей, для них може бути небезпечним.

          

Фотогалерея