Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> Безкоштовне перевезення пенсіонерів на дачі може бути відновлене лише за умови завершення адаптивного карантину

Безкоштовне перевезення пенсіонерів на дачі може бути відновлене лише за умови завершення адаптивного карантину

Травень 21, 2020

З метою підвищення  соціального захисту мешканців, які користуються садово-городніми ділянками, у Кременчуці щороку на весняно-літній період організовується безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян на дачі за рахунок коштів міського бюджету.  Про те, цього року у зв’язку із введенням карантину, пов’язаного із поширенням небезпечної інфекційної хвороби COVID-19, початок таких перевезень відкладено у часті, адже Урядом України було заборонено рух міського, приміського та міжміського транспорту,  також рекомендовано   людей  віком 60+  у період карантину залишатися вдома.

З 22 травня у місті планують  відновити  безкоштовні перевезення пільгових категорій громадян у міському громадському транспорті, але у визначені години - з 10.00 до 15.00.  А відновлювати пільгові перевезення громадян на дачі, до завершення адаптивного карантину поки що не планують. Начальник управління транспорту Руслан Івашина зазначає, що зазвичай автобуси «На дачі»  переповнені більш ніж  на 100 %, що не дозволяє забезпечити безпечну дистанцію між пасажирами. Як правило, автобусами, що здійснюють безоплатні пільгові  перевезення  до садово-городніх кооперативів, користуються люди похилого віку, це може бути для них небезпечним. Якщо автобуси братимуть пасажирів тільки по кількості посадочних міст, багато пільговиків просто не зможуть ними скористатися.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що безоплатні перевезення пільгових категорій на дачі цього року обов’язково відновлять, як тільки епідеміологічна ситуація покращиться.