Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці на COVID-19 найбільше захворіло людей віком від 30 до 49 років

У Кременчуці на COVID-19 найбільше захворіло людей віком від 30 до 49 років

Травень 22, 2020

Про це повідомила на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  заступник міського голови Ольга Усанова.

Вона зазначила, що перший випадок захворювання на COVID-19  у Кременчуці було зареєстровано  27 березня, 16-17 квітня –  зареєстровано найбільшу кількість хворих на корона вірусну інфекцію. Це якраз у ті дні, коли було виявлено хворих у Центральній районній лікарні Кременчуцького району, яка знаходиться на території нашого міста. Щодо динаміки одужання, то перший випадок одужання від COVID-19 зафіксовано 9 квітня, коли хворий отримав два позитивні результати ПЛР досліджень. Найбільше одужало 12-13 травня, відповідно, коли почали одужувати хворі, що були виявлені в ЦРЛ.

Якщо говорити по те, де лікувалися громадяни, які захворіли на COVID-19, третина з них (33 особи) лікувалися у стаціонарних відділеннях лікарень, 2/3 – амбулаторно, адже перебіг хвороби у них не був тяжким.

Найбільшу кількість людей, що   захворіли на COVID-19, зареєстровано  у віковій групу 30-49 років, якщо говорити про статеву приналежність, то 63,5 % - це жінки, 36,5% - чоловіки. Приблизно така ж статистика за  віком хворих  та статевій приналежності і серед медичних працівників.

У половини пацієнтів перебіг коронавірусної хвороби COVID-19 ускладнився пневмонією, у третини – ГРВІ, у 18 % перебіг хвороби був безсимптомним.

Теги: # #Новни

Фотогалерея