Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У вихідні дні 23 і 24 травня громадський транспорт Кременчука працюватиме, як і раніше, у режимі «спецперевезення»

У вихідні дні 23 і 24 травня громадський транспорт Кременчука працюватиме, як і раніше, у режимі «спецперевезення»

Травень 22, 2020

Полтавська область за рішенням МОЗ виявилася не готовою до пом’якшення карантину з 22 травня, особливо в частині відновлення роботи транспорту, оскільки не виконана одна з трьох обов’язкових умов, визначених урядом, а саме: якщо у регіоні середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти на 100 тисяч населення. По області ця цифра становить на сьогодні 7,32.

У Кременчуці всі необхідні умови для відновлення роботи транспорту є, але місто не має права без області самостійно приймати дане рішення.  Тож поки що в місті пом’якшувальні карантинні заходи не вводитимуться. А значить, принаймні у вихідні дні 23 і 24 травня, громадський транспорт у місті працюватиме в режимі спецперевезень, як і раніше, без пільг (виняток-медичні працівники).

Міський голова Віталій Малецький звертається до кременчужан з проханням з розумінням поставитися до даної ситуації. Як тільки-но  на державному рівні буде дозволено Полтавській області перейти до пом’якшувального етапу карантину, і обласна влада, в свою чергу, прийме відповідні рішення, у Кременчуці громадський транспорт запрацює для всіх верств населення, але відповідно до карантинних умов. Тоді ж будуть відновлені і пільги.

Також поки що залишається не визначеним питання відкриття дитячих садочків, проведення спортивних та релігійних заходів.  На даний момент все залишається без змін. Кременчук чекає на рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Сьогодні засідання комісії не відбулося, але, як тілько–но воно відбудеться, кременчуцька міська влада готова оперативно провести засідання відповідної міської комісії та засідання виконкому, аби прийняти дозвільні рішення щодо пом’якшення карантину.