Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> З 24 травня громадський транспорт Кременчука працює у звичному режимі, але з дотриманням карантинних вимог

З 24 травня громадський транспорт Кременчука працює у звичному режимі, але з дотриманням карантинних вимог

Травень 23, 2020

У Кременчуці громадський транспорт у звичному режимі розпочне працювати з 24 травня.  Перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та міських тролейбусних маршрутах міста Кременчука відбуватиметься за  умови забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортних засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, з оплатою проїзду відповідно до встановлених тарифів.

Відновлюються безкоштовні перевезення в громадському транспорті, що стосуються перевезення міським авто- та електротранспортом, для всіх пільгових категорій громадян, передбачених законодавством України, рішеннями Кременчуцької міської ради Полтавської області та рішеннями виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, але  виключно в період часу з 10-00 год. до 15-00 год. щоденно.

Для медичних працівників, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію, перевезення буде безкоштовним за умови пред’явлення відповідного посвідчення.