Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

26 °C

Ви тут: Новини >> Міський голова Віталій Малецький: оперативна інформація за 28 травня 2020 року.

Міський голова Віталій Малецький: оперативна інформація за 28 травня 2020 року.

Травень 29, 2020

На своїй сторінці у мережі "Фейсбук" міський голова Віталій Малецький повідомляє: "Оперативна інформація за 28 травня 2020 року.

✅ Сьогодні в Кременчуці не зареєстровано нових випадків коронавірусноі хвороби. ПЛР-лабораторія виконала 32 дослідження. Всі результати виявилися негативними на вірус SARS-CoV-2.

✅ До лабораторії надійшли ІФА-набори для якісного виявлення антитіл до вірусу SARS-CoV-2. Із завтрашнього дня планується розпочати обстеження хворих на пневмонії, контактних з хворими на коронавірусну хворобу, пацієнтів, які йдуть на госпіталізацію, медичних працівників та інших категорій осіб, визначених наказом МОЗ. Обстеження буде проводитися за направленням сімейних лікарів, педіатрів та вузькопрофільних спеціалістів.

✅ Обладнання ПЛР-лабораторіі сьогодні поповнилося ламінарною шафою. Вона дозволить збільшити кількість досліджень до 74 на день. До цього часу дві зміни виконували до 48 досліджень на день. Кошти на це придбання виділені з місцевого бюджету.

Нагадую про необхідність дотримання правил особистої гігієни та безпеки.Будьмо здорові!"