Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького із завершенням навчального 2019-2020 року

Привітання міського голови Віталія Малецького із завершенням навчального 2019-2020 року

Травень 29, 2020

Дорогі діти! Шановні вчителі, батьки!

         Сьогодні у Кременчуці завершується навчальний 2019-2020 рік. Він був для всіх досить важким. Через тривалий карантин традиційний формат навчання школярів було змінено. Але дистанційна форма навчання, яка була запроваджена у всіх загальноосвітніх закладах країни та нашого міста, дозволила не зупинити навчальний процес і продовжити його на належному рівні.  І навчальний рік успішно завершується для 21 474 кременчуцьких учнів.

Сьогоднішнє свято проходить без шкільного дзвоника і останнього уроку у новому  віртуальному форматі. Але це вимушена міра. Головне, що всі ми з вами разом не допустили масового поширення коронавірусної інфекції, зберегли здоров’я дітей, педагогів, батьків. І я щиро вдячний кожному за розуміння ситуації та дотримання карантинних умов. 

Цей навчальний рік став роком випробування на міцність для всіх, і я сьогодні можу з впевненістю сказати, що кременчуцькі освітяни гідно витримали нові виклики життя, зуміли перебудуватися і дати своїм учням необхідні знання. Ви вкотре довели свою педагогічну майстерність, за що вам особлива подяка.

Хочу  подякувати батьків за розуміння, витримку, підтримку своїх дітей і вчителів.

Найтяжче карантин дався нашим випускникам. Через пандемію не вдалося провести традиційні прощання зі школою, але це не привід для смутку, адже попереду ціле життя. Цього року отримали неповну середню освіту 1781 дев’ятикласник, тож бажаю їм визначитися з подальшим навчанням і з новими силами після канікул або повернутися до школи, або приступити до навчання у закладах професійно-технічної освіти.  А усім випускникам-одинадцятикласникам, а їх цьогоріч у нас – 1012,   успішно здати ЗНО, вступити до вибраних вузів і йти сміливо вперед дорогою життя на радість усім нам. Впевнений, що у вас все вийде, і ви станете найуспішнішим випуском, і кожний з вас буде творцем нової щасливої історії України.  

Щиро вітаю всіх із завершенням навчального року. Бажаю всім міцного  здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань! Випускникам –щасливої долі, освітянам – і надалі продовжувати сіяти добро в душі своїх вихованців, батькам – терпіння і гордості за своїх дітей, а  учням, для яких із 1 вересня розпочнеться новий навчальний рік – веселих канікул!    Зі святом всіх! Бережіть себе і будьте здоровими.