Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

25 °C

Ви тут: Новини >> ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 У КРЕМЕНЧУЦІ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 У КРЕМЕНЧУЦІ

Травень 29, 2020

Як повідомила 29 травня 2020 року на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 13 дорослих та 6 дітей. Під час амбулаторних звернень грипу і пневмоній зареєстровано не було. У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 17 пацієнтів, 16 дорослих та 1 дитина.

У місті проводиться робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. За вчорашню добу проведено 9 експрестестувань,  8 показали негативний результат,  1 – позитивний, біологічні матеріали направлені на ПЛР дослідження. Ольга Усанова зазначає, що у Кременчуці запрацювала ПЛР лабораторія і тепер вона самостійно виконує всі дослідження на COVID-19, тому вдалося вийти на рівень отримання результатів досліджень день у день.  Тобто, якщо зранку взяли біологічні матеріали на дослідження, то ввечері вже є результат. Це дозволяє лікарям оперативно і  ефективно призначати лікування пацієнтам. За вчорашній день кременчуцькою ПЛР лабораторією  проведено 32  дослідження,  всі вони показали негативні результати. Ще 3 ПЛР дослідження Кременчук чекає з Полтавського обласного лабораторного центру.  З сьогоднішнього дня у Кременчуці починають проводити ІФА тестування, щоб швидше обстежувати містян, які потребують планового лікування.

За словами начальника міського управління охорони здоров’я Максима Середи, станом на ранок 29 травня 2020 року у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» на стаціонарному лікування наразі перебуває 15 пацієнтів з пневмоніями, 1 з ГРВІ, у двох підтверджено діагноз COVID-19, важких пацієнтів немає.

На сьогоднішній день у Кременчуці зареєстровано 107 випадків захворювання на COVID-19, з них вже 97 одужало, 5 пацієнтів перебувають у стаціонарних відділеннях, 1 лікується амбулаторно.