Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Спеціальна комісія перевіряє готовність дитячих садочків до відновлення роботи після карантину

Спеціальна комісія перевіряє готовність дитячих садочків до відновлення роботи після карантину

Травень 29, 2020

 З 1 червня у Кременчуці відновлюють  роботу після карантину дитячі дошкільні заклади. Готовність їх  до роботи з урахуванням карантинних обмежень перевіряє спеціальна комісія, створена рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова повідомила, що протягом  трьох днів, починаючи з середи, вона обстежує дитячі садочки на предмет їх готовності до прийому дітей,  забезпечення дотримання вимог МОЗ України. Проведено також навчання працівників, які працюватимуть з дітьми. Після  перевірки комісією складається  відповідний акт, що дає дозвіл на початок роботи навчального закладу. Як повідомив начальник міського департаменту освіти Геннадій Москалик, вже перевірено дитячі садочки центральної частини міста. Значних зауважень до їх підготовки не було.  Були питання щодо  дитячого дошкільного закладу №14, сьогодні вони мають бути вирішені. У дитячому садочку  № 26 тривають ремонтні роботи, тож він розпочне працювати після їх завершення. За словами головного освітянина міста, дитячі дошкільні заклади забезпечені всім необхідним, завозяться продукти з  працівниками проведено  навчання і вони готові до прийому вихованців в нових умовах. 

Заступник міського голови Ольга Усанова  зазначає, що у педіатричних амбулаторіях міста цього тижня організовано дні здорової дитини, щоб батьки мали змогу отримати медичні довідки.  Черг у поліклініках немає, лікарі приймають дітей за попереднім записом.  Вчора за довідками звернулися лише 387 осіб. Сьогодні і завтра лікувальні заклади  теж працюватимуть.

Міський голова Віталій Малецький  поставив перед начальником міського управління охорони здоров’я Максимом Середою завдання організувати протягом  п’ятниці та суботи роботу педіатричних амбулаторій до останнього клієнта, щоб всі, хто цього потребує отримали довідки  необхідні їм для відвідування дитячих садочків.

 

Фотогалерея