Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

25 °C

Ви тут: Новини >> З метою запобігання та протидії домашньому насильству у Кременчуці затверджено Програму для кривдників

З метою запобігання та протидії домашньому насильству у Кременчуці затверджено Програму для кривдників

Травень 29, 2020

         З метою ефективного здійснення заходів у сфері запобігання та протидію домашньому насильству 29 травня 2020 року виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради прийняте рішення «Про затвердження програми для кривдників у місті Кременчуці».

        Ця програма розроблена на основі Типової програми для кривдників, затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України від 01.10.2018 № 1434. Нею передбачено комплекс заходів за результатами оцінки ризиків, спрямованих на зміну насильницької поведінки кривдника, формування у нього нової, неагресивної моделі поведінки у приватних стосунках, відповідального ставлення до власних вчинків та їхніх наслідків, до виконання батьківських обов’язків, на викорінення дискримінаційних уявлень про соціальні ролі та обов’язки жінок і чоловіків.

Відповідно до вимог статті 8 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» розроблення, організацію та виконання цієї Програми забезпечує управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Програма для кривдників не є єдиним розв’язанням проблеми насильства і має застосовуватися в контексті ведення випадку особи, яка вчинила насильство або належить до групи ризику щодо його вчинення. Корекційна робота буде ефективною, коли учасник цієї Програми одночасно отримуватиме необхідні для нього соціальні послуги, що допоможуть у подоланні складних життєвих обставин або інших факторів, які підвищують ризик вчинення цією особою насильницьких дій.